Blog > Komentarze do wpisu

Błękitne pomysły

Przeglądając ostatnio blog Caitlin Wilson Design wprost zakochałam się w wystroju jej salonu. No dobra, najpierw to lustro mi zawróciło w głowie, a stamtąd było już blisko do rozważań czy złoto i ten błękitny odcień turkusu pasują i czy by czasem nie przemalować dużego pokoju. Tak to zwykle się zaczyna, a zanim się człowiek obejrzy, ma remont w pełni. Ale do rzeczy!

źródło: Caitlin Wilson Credits: Caitlin Wilson Design

Caitlin projektuje tkaniny - do obejrzenia tutaj.

Mam słabość do tego typu luster, dlatego natychmiast przykuło moją uwagę. Dotychczas jednak uważałam, że moje lustro nie potrzebuje towarzystwa. Tymczasem powyższy przykład pokazuje, że nawet w sąsiedztwie najróżniejszych zdjęć i obrazków (i rogów ;), lustro pozostaje na pierwszym planie. Dużo się dzieje na tej ścianie, podczas gdy ja u siebie postanowiłam, że moje lustro słońce będzie jedyną ozdobą tej ściany.

fot. An

Zaczął kusić mnie także ten odcień turkusu użyty przez Caitlin, a jest to Key Largo Green firmy Benjamin Moore. Na serio rozważam malowanie! Chciałabym ten kolor połączyć u siebie ze zgaszoną żółcią/beżem oraz bielą, te kolory będą dobrze kontrastować z ciemnymi meblami. O coś jak na tym wazonie:

źródło: home and you

Na kanapę, która jest zielona wystarczy poszukać jakiejś narzuty. Pozostaje tylko kwestia mojego czerwonego fotela :)

czwartek, 16 sierpnia 2012, blocked_by_design

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: ep, 194.29.143.*
2012/10/03 15:30:31
Jaka jest cena tego regału Cubi?
Reklama na blogach - Blogvertising.pl


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...