Miscellanous

środa, 11 lipca 2012

Ostatnie kilka tygodni upłynęły w mojej pracy pod znakiem pakowania i przeprowadzki do nowego biura. Jak wiadomo zmiany budzą emocje i prawda jest taka, że o czym innym miał być wpis, ale myślę tylko o nowym biurze (jest urządzone super!!!). Dlatego będzie dziś biurowo :) i biało ;) Zapraszam!

Chociaż meble i część wyposażenia przyjechały z nami ze starego miejsca, nowe elementy wystroju nawiązują do stylu skandynawskiego, dominuje biel, ale z neutralnymi i pastelowymi akcentami. Elementem dekoracyjnym na ścianach są fototapety czy moja ulubiona ostatnio bielona cegła.

Postanowiłam się dzisiaj tutaj skupić na "miejscach wspólnych", gdzie biuro żyje, czyli kuchni, jadalni, sal do pogadania. To tak naprawdę tam toczy się życie biura, rodzą się nowe pomysły, a także nawiązują się relacje. To są miejsca kluczowe. Poniżej moje "typy" na najlepszy wystrój biur.

Miejsce spotkań

Sala konferencyjna - miejsce spotkań formalnych, ale przecież nie nudnych. Podoba mi się nowoczesny wystrój wzbogacony modnymi akcentami, lampami, kolorem, na zdjęciu poniżej tak modne teraz fototapety

źródło: designwagen.com

Ważne są też miejsca spotkań bardziej na luzie, gdzie można trochę nieformalnie obgadać najważniejsze tematy biznesowe, a przy okazji wymienić biurowe plotki ;)

źródło: www.trendir.com

Tak na marginesie to ta ściana pokryta lustrem - coś niesamowitego!

Kuchnia i jadalnia

Zacznę od jadalni. Podoba mi się pomysł, by w tym miejscu umieszczać jeden duży stół zamiast kilku małych, co sprzyja lepszej integracji.

źródło: www.trendir.com

Niby prosto a jednak z polotem, wszechobecna biel i mocny akcent w postaci stołków. Szwedzki projekt Elding Oscarson architects.

źródło: www.trendir.com

źródło: www.apartmentsinteriordesign.com

Kuchnia to nie tylko miejsce przygotowywania posiłków, ale to miejsce gdzie spotykamy współpracowników na kawie czy herbacie gdy już oderwiemy się na moment od komputera. To miejsce musi sprzyjać choć krótkiej chwili relaksu.

źródło: zainteriora.net

 Gdzie się toczy życie w Waszych biurach?

Tagi: biuro
21:16, blocked_by_design , Miscellanous
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 25 czerwca 2012

Drodzy Czytelnicy witajcie po (zbyt!) długiej przerwie! Niestety awaria komputera wyeliminowała mnie z sieci, ale nie na dobre! Bez zbędnych wstępów, bo mamy spore zaległości, zapraszam do Gdyni na piątą już edycję Gdynia Design Days!

źródło: gdynia design days

Gdynia Design Days 7-15 lipca 2012

To właśnie wtedy Gdynia stanie się stolicą designu! Jeśli będziecie w tych dniach w Trójmieście to koniecznie odwiedźcie kontenerowy Terminal Designu, który stanie na Skwerze Kościuszki (Wstęp na festiwal, wszystkie wystawy i wydarzenia towarzyszące jest bezpłatny). Program wypełnią  wystawy, warsztaty i spotkania z projektantami oraz specjalistami, którzy z powodzeniem wykorzystują design w biznesie. Nie zabraknie także pokazów filmowych oraz imprez towarzyszących, bo Gdynia Design Days to przede wszystkim doskonała zabawa! Festiwal organizują Miasto Gdynia, Centrum Designu Gdynia, działające w ramach Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni, Kaniewski Haute Design oraz Pomorskie Stowarzyszenie Projektantów PoCoTo.

źródło: gdynia design days

Poniżej wybrane atrakcje, dla każdego coś miłego!

Forma w mieście – Miasto w formie

Hasło tegorocznej edycji podkreśla związki designu z przestrzenią wokół nas. Co zrobić, by byłalepiej zaprojektowana, by wypełnić ją w sposób przemyślany, estetyczny i funkcjonalny? Wystawy będą okazją, by pokazać sprawdzone rozwiązania oraz innowacyjne produkty z Polski i zagranicy. Spotkania pomogą przedyskutować pomysły i lepiej zrozumieć proces powstania produktu. Będzie mowa także o projektowaniu przestrzeni publicznej. Co zrobić, by polskie miasta były piękniejsze,bardziej przyjazne i funkcjonalne? Odpowiedzi poszukamy wspólnie w Gdyni - mieście dobrze zaprojektowanym.

źródło: gdynia design days

Terminal Designu

Poszczególne strefy Terminalu przybliżą uczestnikom proces projektowania. O designie będzie mowa podczas spotkań i wykładów, ale wiedzę o projektowaniu będzie można też pogłębiać od strony praktycznej. Młodzi projektanci i studenci wzornictwa będą mieli możliwość spotkania się ze specjalistami podczas warsztatów. Poprowadzą je m.in. kurator festiwalu Janusz Kaniewski(warsztaty z projektowania samochodów) oraz projektanci z trzech renomowanych firm: Satel Sp.Z o.o., Terma Technologie Sp. Z .o.o. oraz Trefl SA („Projektowanie od kuchni”). Projektanci będą mogli także nawiązać nowe kontakty i wymienić się doświadczeniami podczas panelu biznesowego, w którym udział wezmą firmy wykorzystujące wzornictwo w swoich codziennych działaniach. Moderatorem panelu będzie Ewa Trzcionka, redaktor naczelna magazynu Design Alive. Z designem będą mogli spotkać się nie tylko zawodowcy. Podczas warsztatów dla dzieci i amatorówprojektowania oraz wieczornych pokazów filmowych z designem w roli głównej (m.in. znakomite dokumenty „Narrogin” oraz „Poużywajmy sobie”) pokażemy, że wzornictwo to nie tylko biznes, ale styl życia, filozofia myślenia o tym, co nas otacza, a także świetna zabawa. Każdego, kto zechce zabrać trochę designerskich produktów do domu, zapraszamy na SuperSam design – targowisko designu, podczas którego będzie można zobaczyć i kupić prace młodych projektantów.Miejsce: Gdynia, Skwer Kościuszki

fot. Grzegorz Dulas

Oferta warsztatów jest naprawdę bogata! W kontenerowym Terminalu Designu odbędą się warsztaty z projektowania m.in. lamp i biżuterii z gazet („Papier Mache” i „Papierowe plecionki”), zaprojektujemy pawilon nawiązujący do gdyńskiego krajobrazu („Echo Miasta”), torby na zakupy („Projektowo”), szmaciane lalki, a nawet spadochron według projektu samego Leonardo da Vinci („Fly Design”). Będą zabawy ze smokami („SMOK”) oraz wcielimy w rolę architektów, tworząc projekty przestrzeni miejskiej („ArchiDzieciaki”). Poznamy również podstawy procesu projektowania, zasad konstrukcji i kompozycji oraz zagadnienia związane z kreowaniem, projektowaniem i tworzeniem produktu („Projektor”). Kto kocha modę, powinien koniecznie zapisać się na warsztaty „Wszystko zaprojektowane” – wraz z Kasią Świeżak dzieci będą mogły poznać zasady projektowania modnych strojów. Fanów fotografii powinny zainteresować wyjątkowe warsztaty lomograficzne. 

Wejdź na stronę gdyniadesigndays i zapisz się na wybrany warsztat! (Bezpłatnie, liczba miejsc ograniczona)

fot. Grzegorz Dulas

Photo credits: Grzegorz Dulas

Ładny kraj

„Ładny kraj” to główna wystawa tegorocznej edycji, będzie ona podsumowaniem tego, jak zmieniła się przestrzeń publiczna w Polsce po największych przemianach ostatniego dwudziestolecia: po inwestycjach finansowanych z Unii Europejskiej, po wielkich porządkach na dworcach i lotniskach, po polskiej Prezydencji 2011, po Euro 2012. W jednym miejscu pokażemy i poddamy pod dyskusję obrazy, które tworzą wizerunek Polski nowoczesnej. Wszystko może być mądrze zaprojektowane. Podczas wystawy zobaczymy jak wygląda design polskiej komunikacji miejskiej, ulic i placów, stadionów, szkół, szpitali, taksówek, kiosków z prasą, latarni, koszy na śmieci, pomników i cmentarzy, reklam przy drodze, znaczków pocztowych, dowodów osobistych, czy stron internetowych samorządów. Czy zmiany na lepsze zawsze oznaczają przemiany na piękniejsze? Kurator wystawy: Janusz Kaniewski Miejsce: Gdynia, Muzeum Miasta Gdyni


Design innowacyjny

Gdynia od zawsze kojarzona jest z innowacjami. W ramach tegorocznej edycji jedna z wystaw poświęcona będzie właśnie innowacyjnym projektom. Wystawa „Rzeczy piękne i mądre” pod kuratorstwem Kseni Piątkowskiej zaprezentuje wizjonerskie i innowacyjne prace młodych projektantów. Kurator i komisarz wystawy: Ksenia Piątkowska Miejsce: Centrum Designu Gdynia w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym. Ksenia Piątkowska jest też kuratorem i komisarzem wystawy Design Rosyjski - do obejrzenia w Klubie Marynarki Wojennej "Riwiera" 

Przydaśki, wihajstry, pipanty

„Przydaśki, wihajstry, pipanty. Wynalazki domowe Polaków 1939-1989” - zapowiada się arcyciekawa wystawa! To pierwsza w Polsce wystawa nawiązująca do przysłowia „potrzeba jest matką wynalazku” i pokazująca, że projektowanie to nie ornament, a zaspokajanie potrzeb. Od broni powstańczej z czasów okupacji, przez kombinowane, sztukowane narzędzia, meble, pojazdy powojennej biedy, modę uzupełnianą na bazarach, po domowe usprawnienia wujka-złotej rączki, maszyny do pędzenia bimbru, podziemne drukarnie ze stanu wojennego i produkcję badylarzy, prywaciarzy i chałupników. Nasze strychy, piwnice, działki, więzienia i akademiki kryją arcydzieła kreatywności często anonimowych „designerów”. Na wystawę składać się będą fotograficzne prezentacje najciekawszych wynalazków oraz przedmioty, które uda się zdobyć od prywatnych osób. Kurator i komisarz wystawy: Janusz Kaniewski Miejsce: Gdynia, Skwer Kościuszki

Wydarzenia towarzyszące

Dodatkową atrakcją tegorocznego festiwalu będą wydarzenia organizowane w galeriach i sklepach z designerskimi meblami oraz spacery szlakiem gdyńskiego modernizmu. Więcej informacji znajdziecie na stronie festiwalu.

Do zobaczenia w Gdyni!

środa, 11 stycznia 2012

Witajcie po świąteczno-noworocznej przerwie! Mam nadzieję, że zaczynacie Nowy Rok wypoczęci i gotowi na nowe wyzwania! Zaczynami od krótkiego podsumowania ulubionych tematów minionego roku!

1. Lofty - najwierniejsi czytelnicy znają moją słabość w tym temacie ;)

źródło: www.archithings.net

credits

2. Skandynawski styl - wiem, że wiele osób jest zainspirowanych skandynawskim wystrojem i mnie również on bardzo się podoba

źródło: homemillwork.com

credits

3. Metamorfozy - bardzo mnie cieszy, że Czytelnicy chcą pochwalić się swoimi wnętrzami na moim blogu, czekam na maile!

W 2011 roku gościliśmy u Eweliny i Kamila

fot. ERZ

Oraz u Martyny i Krzyśka

fot. Artur Jańczak

4. Lived - in look - czyli tutaj się mieszka - mam nadzieję, że ten temat powróci :)

źródło: cocomale.com

credits

5. Psychologia koloru - był to najchętniej odwiedzany wpis w zeszłym roku :)

 

A co w Nowym Roku? Liczę na Wasze komentarze Drodzy Czytelnicy, napiszcie o czym chcielibyście przeczytać! Postaram się dostarczać wielu ciekawych inspiracji! Zapraszam!

20:34, blocked_by_design , Miscellanous
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 24 października 2011

Pogoda nie rozpieszcza, powietrze coraz zimniejsze i ogólnie najlepiej siedzieć w domu pod kocem :) aby wieczór z książką był udany, potrzebujemy kilku ogrzewających akcesoriów (i może wiśniówki domowej roboty ;)

źródło: home and youźródło: czerwona maszyna

źródło: IKEAźródło: duka

1. Home and you, termofor 49 zł

2. Czerwona maszyna, koc 259 zł

3. IKEA, świeca zapachowa 4,99 zł

4. Duka, kubek 24,90 zł

Macie jakieś ulubione sposoby, jak rozgrzać się w zimne wieczory?

Tagi: jesień
11:52, blocked_by_design , Miscellanous
Link Komentarze (4) »
czwartek, 04 sierpnia 2011

Garść ciekawostek o IKEI. Na pewno wiecie, a jeśli nie, to poczytajcie :) ciekawa jestem, czy te informacje Was zaskoczą...

  • Pierwszym meblem zamówionym przez szwedzką firmę w Polsce było krzesło ÖGLA

fot. IKEA

  • Nasz kraj jest największym na świecie dostawcą mebli dla IKEA, a co trzeci mebel dostarczany do IKEI w 25 krajach pochodzi właśnie z Polski
  • Co roku sklepy IKEA w Polsce odwiedza 16 mln osób
  • W minionym roku Polacy kupili 400 tys. sztuk stolików LACK. Co roku w Polsce produkuje się 13,5 mln tych stolików

fot. IKEA

  • W bistro IKEA Polacy kupują rocznie 9mln hot-dogów
  • Sklepy IKEA w Polsce mają łącznei powierzchnię 193 744 m2

Z okazji 50 lecia współpracy z Polską IKEA wyprodukowała jubileuszową kolekcję mebli, niektóre z nich zyskały już miano kultowych. Miłośnicy stylu z lat 60 znajdą coś dla siebie. A oto niektóre z nich:

fot. IKEA

fot. IKEA

fot. IKEA

fot. IKEA

Tę wyjątkowa kolekcję uzupełniają dodatki, m.in. wazon VAND wykonany z przezroczystego i oszronionego szkła, z kolekcji IKEA PS

fot. IKEA

Kolekcja będzie dostępna do końca 2011 roku.

A już wkrótce nowy katalog IKEA! Nie mogę się doczekać!

 

Tagi: ikea
16:04, blocked_by_design , Miscellanous
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 14 czerwca 2011

Przyjemny chłód... miłego dnia!

źródło: weheartit.com

Credit

A Wasze sposoby na upał?

12:51, blocked_by_design , Miscellanous
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 16 maja 2011

Na wstępie kajam się za zaniedbanie bloga! Niestety od początku maja byłam pochłonięta pracą zawodową. Mam jednak nadzieję znaleźć trochę równowagi, a pomogą mi w tym - kolory. Dzisiejszy wpis będzie poświęcony kolorom i ich wpływom na różne sfery naszego życia. Zapraszam!

Nikogo chyba nie zdziwi, że kolory oddziałują na nasze samopoczucie. Podświadomie każdy z nas wie, że w jednych kolorach czuje się lepiej, w innych gorzej, jedne miejsca przyciągają, a inne powodują chęć ucieczki. Dlatego warto poświęcić trochę czasu na świadomy wybór kolorów do naszego mieszkania.

Róż

Amerykańscy naukowcy dowiedli, że jaskrawy róż uspokaja, dlatego świetnie nadaje się do sypialni, gdzie ukoi nerwy pocałym dniu. Dotyczy to też odcieni lila. Ponadto kolor ten wpływa na wzmocnienie więzi w związku.

źródło: besthousegallery.com

Czerwień

Istenieje wiele odcieni czerwieni, jednak wszystkie mają wspólny mianownik: są bardzo energetyzujące i pobudzające, jednocześnie będąc barwami ostrzegającymi. To świetne kolory do korytarzu, natomiast należy się ich wystrzegać w pokojach dziecięcych czy sypialni - jeśli już to na ścianie za łóżkiem.

źródło: furnishism.com

Żółty

Żółty to barwa doskonale rozjaśniająca każde wnętrze i powiększająca optycznie każde nawet najmniejsze pomieszczenie. Symbolizuje optymizm i pewność siebie, a wnętrze w tym kolorze dobrze wpływa na komunikację między domownikami. Należy jednak wybierać słoneczne, ciepłe odcienie żółtego, gdyż z kolei brudny odcień tej barwy oznacza zmęczenie.

źródło: icorners.com

Błękit

Niebieski koi nerwy i sprzyja komunikacji, jednak jako barwa zimna w nadmiarze jest przygnębiający. Błękitu powinni używać w pomieszczeniach artyści i twórcy, gdyż wzmaga on kreatywność. Granatowy to z kolei kolor kontroli  i nadzoru, podkreśla naszą odpowiedzialność.

 

źródło: polyvore

Brązy

Brązy symbolizują sferę zawodową, solidność i ciężką  pracę.

Pomarańcz

Pomarańowy kolor dobrze komponuje się z większością brązów, a jest to kolor wzmacniający wyznaczanie i realizację celów. Ponadto kolor ten ożywia i pobudza do zmian.

źródło: www.ehomee.com

Fiolet, podobnie jak bordo to kolor odpowiedzialny za sferę duchową, jest to barwa piękna i inspiracji.

Zieleń

Zieleń to kolor równowagi  i harmonii, wprowadza poczucie bezpieczeństwa. Soczyste odcienie zieleni oznaczają otwarcie się na naturę i przyrodę, pięknie komponują się z żółtym i białym. Uwaga na kolor zgniłej zieleni, który oznacza problemy emocjonalne.

źródło: www.infoteli.com

Biel - kolor wolności, czystości i spokoju, nada każdemu wnętrzu uczucia przestrzeni

Czerń - kolor smutku, zamknięcia, jednak w niewielkich ilościach uwydatnia szlachetność innych kolorów

Szary - stabilność i równowaga, przede wszystkim kolor pasujący praktycznie do wszystkich innych kolorów

źródło: picsdecor.com

Notatki pochodzą z wykładu pani Katarzyny Straburzyńskiej, psychologa i konsultantki Feng Shui , który odbył się w ramach projektu Akademii Kobiet Sukcesu pt. "Kobieca przestrzeń"

W jakich kolorach czujecie się najlepiej? Zapraszam do komentowania!

Tagi: kolor
10:37, blocked_by_design , Miscellanous
Link Komentarze (11) »
czwartek, 10 lutego 2011

Osobiście nie obchodzę walentynek, ale sądzę, że to miła okazja, aby wprowadzić trochę miłości do wnętrza. A zatem będzie to wpis z sercem w tle :) sami oceńcie, kiedy już wystarczy ;)

Na zewnątrz

Chociaż pora roku na razie niezbyt sprzyja przesiadywaniu na dworze nie mogłam się oprzeć ten dekoracji - uważam, że wygląda uroczo :)

źródło: http://www.joeypics.com

Credits

W salonie

Bardzo przypadły mi do gustu te miseczki:

źródło: http://www.weddingstar.com/

Kare design proponuje półki-litery, z kompletu ułożymy na ścianie napis love - dostepne w glamstore.com.pl

źródło: glamstore.com.plźródło: glamstore.com.plźródło: glamstore.com.plźródło: glamstore.com.pl

W miły nastrój może nas też wprowadzić samodzielnie wykonana dekoracja np. taka:

źródło: http://openonia.com/

I serduszkowa zastawa:

źródło: http://openonia.com/

Credits

W łazience

Zwykłe kostki można zastapić wesołymi mydełkami w kształcie seduszek. Uwielbiam ręcznie wyrabiane mydło! W łazience nie powinno zabraknąć świeczek. A do kompletu musujące kule do kąpieli. Credits

źródło: MarthaStewart.comźródło: MarthaStewart.com

W sypialni

Najbardziej urzekają mnie własnoręcznie poczynione dekoracje :)

źródło: www.marvelbuilding.comźródło: www.marvelbuilding.com

Credits

źródło: http://openonia.com/

Credits

źródło: http://interiordesignreference.com

Credits

Czy dekorujecie mieszkanie na Walentynki?

14:50, blocked_by_design , Miscellanous
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 17 stycznia 2011

[Scroll down for english] Dziś pierwszy z tematów poddanych przez Czytelników :) Domowe biuro :) niestety w naszych polskich realiach mieszkaniowych rzadko możemy wygospodarować osobny pokój na pracownię. Pół biedy jeśli z domu płacimy tylko rachunki lub surfujemy po internecie dla relaksu, a z laptopem możemy się rozłożyć na kanapie. Ale co w sytuacji gdy z domu pracujemy i potrzebujemy zwyczajnie kąta do pracy? Dziś kilka rad i inspiracji, zapraszam!

Home office - first on the list of topics suggested by my readers! Unfortunately not many of us have spaces big enough to designate a spare room only for the purpuse of home office. You're lucky if you only pay your bills from home or surf the Internet for fun while relaxing on the couch, but for those who actually work from home today I have some clues and inspirations. Enjoy!

Wydziel przestrzeń / Separate the space

[Scroll down for english] Zacznijmy od zaplanowania gdzie nasz kącik do pracy będzie się znajdował: czy chcemy wygospodarować miejsce w sypialni czy może w pokoju dziennym, a może mamy np. miejsce pod schodami. Pisząc "wydzielić" mam na myśli umowne oddzielenie, dzięki temu będziemy w stanie oddzielić pracę od życia prywatnego. Możemy do tego wykorzystać np. ażurowy regał, składany parawan, kotarę czy zasłonę panelową (coś takiego kupiłam teraz w IKEI: do sufitu przykręcona jest prowadnica, zasłonę można przesuwać, a składa się ona z materiały rozpiętego na dwóch szynach) - wszystko w zależności od wystroju pokoju. Dzięki temu zyskamy nieco prywatności w domowym biurze, poza tym schowane w ten sposób nie będzie się ono za bardzo rzucać w oczy.

Let's start by planning a space for our home office: do we have a spare space in a living room or a bedroom or maybe a storage underneath the stair. By separating the space I mean we need a room divider, a bookcase or some curtains (I've recently bought panel curtains by IKEA - great idea for this purpose) - depending on the design of the room the office is going to be in. Thanks to a room divider we will gain some privacy as well as hide our office.

źródło: lifehackerźródło: cocomale.com

Credits: 1, 2

Odpowiedni mebel / Apropriate piece of furniture

[Scroll for english] Jeśli nie chcemy lub nie możemy wydzielić kąta roboczego zaopatrzmy się w mebel, który to domowe biuro skryje, może to być zamykany sekretarzyk lub wręcz specjalna szafa skrywająca biurko i półki na potrzebne akcesoria. Kiedy kończymy pracę, szafę zamykamy i jesteśmy w domu :)

If we can't divide the space we can buy a piece of furniture designed to hide our stuff: armoire or a cabinet like the one below. When we finish work we just close the doors of the cabinet and we're home :)

źródło: www.homeofficedesignblog.com

Credits

Biuro w szafie / Office in the closet

Coś co można zrobić samemu niewielkim nakładem finansowym, jeśli dysponujemy szafą w zabudowie lub wnęką. Blat i kilka półek plus przesuwane drzwi i miejsce do pracy gotowe.

Also here's a DIY project if you have a space for it: you can construct a build in desk with sliding doors that will cover your working space.

źródło: sunset.com

Credits

Jeśli nie da się ukryć... / If you can't hide it...

Postarajmy się, by kąt do pracy nawiązywał stylem do pomieszczenia, w którym się znajduje.

Make sure your home office corresponds with the style of the room it's in.

źródło: lifehacker

Credits

źródło: www.homeofficedesignblog.com

Credits

Inne wyjście / Other options

[Scroll for english] Dobrym rozwiązaniem będzie kupno stolika na kółkach, który posłuży za przenośne biuro - w razie potrzeby będzie można ulokować domowe biuro w dowolnym miejscu w mieszkaniu lub na przykład przenieść je, gdzy wpadną goście. Jeśli tak jak ja używacie w domu laptopa wygospodarujcie dla niego jakąś półkę lub szufladę. Nieużywany nie będzie leżał na widoku i zbierał kurzu.

Another idea is to buy a desk on wheels that would be easy to push around so that you can have your office whereever you like. If you use a laptop, find a place for it: a shelf ir a drawer so that you can put it away when you're done working. When unused it won't be lying around and collecting dust.

źródło: www.homeofficedesignblog.com

Credits

Idea credits

czwartek, 13 stycznia 2011

Mam nadzieję, że w trwającym sezonie wyprzedażowym nie ograniczacie się tylko do ubrań! To doskonała okazja by upolować także coś do domu! Dziś mój subiektywny przewodnik po wyprzedażach.

Jeśli o mnie chodzi to na pierwszy ogień poszła IKEA. Zamiast dorocznej wyprzedaży trwa tam teraz promocja rat 0%. Kwota, która wydaje się nie do przełknięcia na raz - rozbita na 10 rat już inaczej wygląda :))) Wreszcie kupiłam sobie szafkę nocną do sypialni, zasłonę panelową do pokoju dziennego, mnóstwo ramek i drobiazgów do kuchni.

Raty zero procent oferuje teraz więcej sklepów - między innymi meble VOX i Kler. Jeśli dopadła nas miłość od pierwszego wejrzenia do jakiejś kanapy, to teraz jest dobry moment na jej kupno :))

Również w innym moim ulubionym skandynawskim sklepie trwa wyprzedaż :D W DUCE produkty przecenione są teraz do -70%. Warto się wybrać, może wyszperacie coś w najmodniejszym obecnie kolorze?? ;))) W sklepie tym najbardziej lubię ich ceramiczne naczynia żaroodporne oraz szkło, tym razem zaczaiłam się na ceramiczne kokilki i ceramiczną formę do tart.

Polecam też wizytę w Home&You - od niedawna w Warszawie w Galerii Mokotów i przy Marszałkowskiej. Tak produkty są przecenione od 30% do 70%. Koce i pledy kupimy juz od 59zł, warto wymienić np. poduszki na kanapie lub sypialni :) lubię też ich serie łazienkowe i na pewno coś wybiorę do mojej nowej łazienki (zdjęcia z remontu już wkrótce ;)

Zajrzyjcie też do internetowych sklepów (cała masa linków obok) - szaleństwo wyprzedażowe trwa!

Możecie się pochwalić jakimiś łupami z tegorocznych wyprzedaży?


Tagi: wyprzedaż
10:39, blocked_by_design , Miscellanous
Link Komentarze (6) »
 
1 , 2 , 3
Reklama na blogach - Blogvertising.pl


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...