Zrób to sam

wtorek, 03 kwietnia 2012

Przed nami Wielkanoc - wesołe, kolorowe święta, celebrujące życie :) przyznaję, że w kwestii dekoracji świątecznych po inspiracje udaję się zawsze w to samo miejsce: do Marty Stewart :) w tym roku wiodącym trendem są pastele, które doskonale pasują do wiosny i do Wielkanocy, zatem zapraszam!

fot. marthastewart.com

Prostą dekorację stanowią słoiki wypełnione pastelowymi cukierkami oraz barankami i zajączkami z białej czekolady

fot. marthastewart.com

fot. marthastewart.com

Instrukcje wykonania zajączków (i innych dekoracji) znajdziecie tutaj. Potrzebna będzie bibułka i cienki marker oraz papilotki do muffinów.

fot. marthastewart.com

Powyższe jajka z retro sylwetkami zajączków zrobiono tak. Potrzebujecie materiałów do decoupage'u: kleju i czarnej chusteczki. Sylwetki wycięto specjalnym dziurkaczem ozdobnym, w sklepach z artykułami papierniczymi i plastycznymi znajdziemy różne kształty: kurczaczków, króliczków i baranków :)

Dekorujecie dom na Wielkanoc?


Tagi: wielkanoc
23:10, blocked_by_design , Zrób to sam
Link Komentarze (1) »
piątek, 05 listopada 2010

Propozycja na weekend: zrobić samemu wielce kreatywną rzecz. Mianowicie niewidzialną półkę na książki! Oczywiście można pójść na łatwiznę i kupić gotowce, ale dla tych, którzy mają w sobie coś z majsterkowicza - do dzieła! For English scroll down

Any plans for the weekend? None? How about a little do it yourself project - an invisible bookshelf! Of course you could get one in store, but hey - is that a challenge?

źródło: apartmentherapy

Credits

żródło: design sponge

Credits

Pierwszy sposób jest dość inwazyjny i nie przypadnie do gustu miłośnikom książek. Poniższy filmik ilustruuje jak to zrobić.

The first way to do it is quite aggresive... I'm sure all the booklovers are gonna reject it. Have a look:

Credits

Jeśli jednak nie przeszkadza nam, że półka będzie widoczna spod stosu książek  (a właściwie wsporniki), można zastosować prostsze (i łagodniejsze dla książek) rozwiązanie:

If you don't mind the brackets showing from underneath of the stack, you can try just screwing the brackets to the wall like this:

źródło: maydecemberhome.blogspot.com

Credits

Opcja dla mniej utalentowanych majsterkowiczów - w sieci znajdziemy niewidzialne półki w dwóch rozmiarach i różnym zasięgu cenowym: studioindygo, thecoratio, glamstore

For less talented DIY-ers - you should be just fine getting your invisible bookshelf online! :)

źródło: www.studioindygo.pl

źródło: thecoratio.pl

 

Miłego weekendu! Have a great weekend!

sobota, 20 lutego 2010
Reklama na blogach - Blogvertising.pl


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...